Iki akcijos „Darom Marijampolė 2017“ liko vos 3 dienos.  O ištikimų gamtos bičiulių turime daugiau kaip 1500. Jeigu dar nespėjai užsiregistruoti – paskubėk, nes neužimtų tvarkomų teritorijų liko ne tiek jau daug, tad stverk draugą, kolegą ar šeimos narį ir prisijunk!

Jau nuo šiandien Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkos valdymo skyriuje 305 kab. pradedama dalinti priemonės akcijai. Kreiptis į Reginą Pakrosnevičienę tel. (8 343) 90 056, (8 620) 78 879, el. p. regina.pakrosneviciene@marijampole.lt

Akcija „Darom Marijampolė 2017“ jau balandžio 22 d. nuo 10 val., po akcijos – 12 val. visų dalyvių lauksime Rygiškių Jono gimnazijos stadione, kur tradiciškai vaišinsimės ištikimųjų akcijos rėmėjų UAB „Mantinga“ ir UAB „Iceco“ skanėstais, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariškių išvirta kareiviška koše bei kvapnia žolelių arbata.

VšĮ „Mes Darom“ kviečia visus dalyvauti fotografijų konkurse. Jums tereikia: nufotografuoti  teritoriją prieš tvarkymą, ją sutvarkius ir pasidaryti savo komandos asmenukę. Visas nuotraukas akcijos dieną bus galima sukelti į www.mesdarom.lt, o geriausių ir įdomiausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti!