Jeigu gyvenate kaimiškoje vietovėje, visai nebūtina vykti į Marijampolės miestą ir tvarkyti aplinką ten, akcijos tikslas – pirmiausia sutvarkyti aplinką kurioje gyvename ar tai būtų skveras, lankytina vieta, pakelės, vandens telkinių pakrantės. Pasidomėkite ar Jūsų gyvenvietėje yra įsikūrusi kaimo bendruomenė, paprastai jos nariai aktyviai palaiko akcijos idėją ir noriai įsitraukia dalyvaudami. Jeigu kaimo bendruomenės nėra kreipkitės į savo seniūniją ir Jums tikrai pagelbės arba nukreips tinkama linkme.

Siekiant kuo tiksliau paskirstyti dalyvius į tvarkomas teritorijas, dažnai nutinka taip, kad akcijoje nori dalyvauti pavienių žmonių ar šeimų po keletą asmenų, tačiau jiems vieniems didelę teritoriją sutvarkyti būtų per sunku. Šiuo tikslu pavienius asmenis prašome  išsirinkti teritoriją iš (tvarkymo taškai) susisiekti su taško koordinatoriumi ir prisijungti prie šaunaus būrio dalyvių. Patirtis rodo, kad taip užmezgamos labai įdomios pažintys.

Priemonės akcijai (šiukšlių maišai ir pirštinės), bus išduodamos ne anksčiau kaip likus savaitei iki akcijos „Darom Marijampolė 2017“ datos. Priemonės bus išduodamos tik taško koordinatoriui, kuris užpildys registracijos formą. Vidutiniškai vienam dalyviui yra skiriama 2 šiukšlių maišai ir 1 pora pirštinių. Priemonės akcijai bus dalinamos Marijampolės savivaldybės administracijos Ūkio departamento Aplinkos valdymo skyriuje, 305 kabinetas.

Kreiptis į Vyr. specialistę Reginą Pakrosnevičienę, tel. (8-343) 90 056, mob. (8-620) 78 879, el. paštas regina.pakrosneviciene@marijampole.lt